Počet položek: 0 0,- CZK
Daretex
Česká výroba pro koně

Jak nakupovat

Vážení zákazníci, dovolte mi o firmě Daretex napsat pár slov. :)

Výrobu jezdeckých potřeb jsem započala v roce 2008 kdy jsem se věnovala převážně výrobě a vývoji nových výrobků, vylepšovala a zdokonalovala je.Vzhledem k událostem posledních let, jsem musela výrobu omezit a od roku 2021 ji provádím pouze ve svém volném čase - po večerech o víkendech a to jako svou druhou práci.Jsem ráda, že i přes všechna úskalí zde mohu být stále pro vás a děkuji za vaši přízeň.

Termíny dodání : 

zboží skladem - odesílám po uhrazení do třech prac.dní. 

Zboží na objednávku - zařazuji do výroby až po vašemu uhrazení v pořadí v jakém platba přišla.
Nutná je tedy buď plná platba předem či zálohou ve výši 30% kde zbytek částky hradíte na dobírku.Doba dodání je 14 - 30 dní v závislosti na vytíženosti.Proto prosím o trpělivost a objednání zboží s předstihem.  
 

Kontaktní a informační linka pro zákazníky: 

všechny dotazy posílejte nejlépe e-mailovou komunikací na : daretex@centrum.cz 

Na dotazy vám co nejrychleji odpovím, prosím o trpělivost, ne vždy se to z časových důvodů podaří hned.

Telefonický kontakt : Zdeňka Urbanová, mobil : 723 604 386 k zastižení všední den od 15 h - 21 h.

V případě že se mi nedovoláte, budu reagovat na váš telefonicky kontakt zavoláním zpět nebo  odepíši na vaši sms zprávu zaslanou jak klasicky nebo i přes systémy : Whats App, Messenger, Facebook a to hned jakmile to bude možné.

Nejsem celý den dostupná, prosím o trpělivost do 24 hodin se vám jistě ozvu. :)

Výrobu jsem započala v roce 2008 jako hlavní činnost, nyní ji ale od roku 2021 provádím ve svém volném čase - po večerech o víkendech a to jako svou druhou práci.Nabídku jsem musela výrazně omezit z časových důvodů.Jsem ráda, že i přes všechna úskalí zde mohu být stále pro vás. 

 

Možné otázky a řešení při objednávání: 

Objednávku jsem odeslal/a a nedorazilo mi potvrzení mailem:

pokud vám mail hned po objednání nedorazí, buď jste nedokončili objednávku nebo jste uvedli špatný mail.V těchto případech doporučujeme se mailem na : daretex@centurm.cz  optat, zda objednávka dorazila.  

Nevím co je to polstr:

polstr je podšití z rubu výrobku a můžete si tam navolit rovněž různé barvy, pokud to rolovací meny u produktu umožňuje.

 

Nevím co je to varianta a jak zvolit barvy výrobku: 

varianta bývá většinou barva výrobku, někdy je v nabídce k tomu ještě i další kolonka - barva výrobku, volíte vždy stejné barvy, např. varianta černá, barva černá.Pokud navolíte pokaždé něco jiného, nevím pak jakou barvu výrobku si tedy přejete.

 

Nevím kam mám napsat poznámku k objednávce:

Poznámka jde v kratší formě napsat přímo u zvoleného produktu, dále lze napsat i na konci objednávky, kdy už celou objednávku dokončujete, pokud nenajdete kde, nevadí, můžete po odeslání objednávky napsat všechny upřesňující informace nebo přání do samostatného mailu na : daretex@centrum.cz Podle mailové adresy si najdu vaši objednávku a vše si tam doplním.

 

Nejde mi nahrát fotka nebo logo do objednávky:

nevadí, zašlete mi vše do samostatného mailu na : daretex@centrum.cz

logo či obrázky na potisk zasílejte v co největším rozlišení tak aby bylo vhodné pro tisk, nestačí oskenovat obrazovku a poslat, potřebuji přímo ten obrázek v křivkách pro tisk.

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace